Aktualności
ksm wzorowa firma
Puls Biznesu - Gazele Biznesu 2014

Gala gospodarcza regionu świętokrzyskiego Ambasadorzy Biznesu 2010
      Po raz piętnasty Ogólnopolskie Biuro Business Centre Information z Kielc zorganizowało Galę Gospodarczą, promującą firmy z naszego regionu. Statuetkę Ambasadora Biznesu otrzymało 31 firm i organizacji z całego województwa.
Podczas tegorocznej edycji gali zaprezentowano tych, którzy w dobie światowego kryzysu gospodarczego radzą sobie bardzo dobrze i działają na prawdziwie europejskim poziomie, są ambasadorami naszego województwa w całej Polsce, a nawet w Europie.
Wśród tych którzy walczyli o najważniejszą jakość usług i markę gospodarczą naszego regionu znalazła się Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa.
W jej imieniu statuetkę i certyfikat odebrał prezes zarządu Maciej Solarz z rąk wicewojewody Piotra Żoładka, a gratulacje w imieniu marszałka województwa świętokrzyskiego złożył Jacek Kowalczyk dyrektor departamentu Urzędu Marszałkowskiego.
Warto dodać, że patronat nad tegoroczną Galą objął wicepremier RP i minister gospodarki Waldemar Pawlak.Gala gospodarcza regionu świętokrzyskiego

EuroVIP 2009 dla KSM     29 października 2009r. w Kieleckim Centrum Kultury odbyła się Gala Gospodarcza woj. Świętokrzyskiego w czasie której 36 przedsiębiorstw otrzymało prestiżowe statuetki i dyplomy ufundowane przez Wojewodę i Marszałka województwa. Kapituła "EuroVIP" Kielce 2009r. wybrała wiodące podmioty gospodarcze regionu świętokrzyskiego, które walczą o najwyższą jakość swej działalności i mogą pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w gospodarce i życiu lokalnych społeczności. Wybierając najlepszych, Kapituła brała pod uwagę ich zasługi dla regionu, wspieranie wydarzeń kulturalnych i inicjatyw społecznych. Wśród laureatów tej prestiżowej nagrody, liderów świętokrzyskiej przedsiębiorczości jest również Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, za której osiągnięciami stają działacze społecznych organów: rad osiedlowych i Rady Nadzorczej oraz etatowi pracownicy Biura Zarządu i ich szefowie.
Tegoroczna Nagroda gospodarcza i tytuł "EuroVIP" Kielce 2009r. oprócz satysfakcji, daje zadowolenie i dopinguje do dalszej pracy. Zwiększa wkład naszej 51 letniej już Spółdzielni w rozwój miasta Kielc i regionu. Jest dla samorządu KSM mobilizacją do stałego utrzymania najwyższego poziomu jakości usług świadczonych mieszkańcom spółdzielczych osiedli oraz szerokiego uczestnictwa członków w procesie zarządzania Spółdzielni, mając na względzie interes i oczekiwania członków i ich rodzin.

Gala gospodarcza regionu świętokrzyskiego

Euro PARTNER 2008

Statuetka dla Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

    Wielka gala, która miała miejsce 2 października 2008r. w siedzibie Targów Kielce, zgromadziła wielu gości ze świata świętokrzyskiego biznesu, wśród nich Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej na czele z jego prezesem - Maciejem Solarzem i przewodniczącym Rady Nadzorczej KSM Piotrem Wójcikiem.
Przybyli także patroni honorowi - marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba oraz eurodeputowany Czesław Siekierski. Złożyli wszystkim laureatom gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, stwierdzając, że dzięki swojej działalności potrafią doskonale i pozytywnie wpływać na rozwój województwa świętokrzyskiego.Maciej Solarz - Nagroda Miasta Kielce 2007


Źródło: http://www.itv.kielce.eu

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu materiał informujący o przyznaniu p. Maciejowi Solarzowi, Prezesowi Zarządu KSM, Nagrody Miasta Kielce 2007.
Wyróżnienie to jest dla Członków Spółdzielni świadectwem uznania, jakim KSM cieszy się nie tylko w środowisku spółdzielczym,
ale również wśród władz samorządowych, postrzegających Ją jako niezbędny element rynku mieszkaniowego oraz życia gospodarczego i kulturalnego naszego Miasta.

"Złoty jubileusz KSM"


Źródło: http://www.itv.kielce.eu

W dniu 15 marca 2008 r. miała miejsce Jubileuszowa Gala obchodów 50 - lecia Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zorganizowana w Wojewódzkim Domu Kultury. Była ona okazją do zaprezentowania owoców pracy osiedlowych klubów kultury, przybliżenia historii Spółdzielni oraz Jej obecnych osiągnięć. Zamieszczamy skrót z uroczystości, licząc, że zapisze on w pamięci Członków Spółdzielni to niezwykłe wydarzenie
w górę

Wyszukaj na stronie

iCzynsze
Użytkownik:
Hasło:
Stan na dzień 31.10.2019
Giełda Mieszkaniowa
Poradnik mieszkańca
Ankieta w sprawie oceny obsługi przez komórki funkcjonalne biura Zarządu KSM.

Druki wniosków do załatwienia spraw w Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Przyznawanie dodatków mieszkaniowych

Przenoszenie własności spółdzielczej w odrębne prawo własności na rzecz zainteresowanych członków.

Obowiązujące w 2019 r. stawki opłat czynszowych

Rady praktyczne - jak oszczędzać ciepło.

PORADY PRAWNE DLA POSIADACZY PSÓW

Co robić kiedy nasz sąsiad jest uciążliwy?
Najczęściej odwiedzane
Kontakt ze spółdzielnią

Druki wniosków do załatwienia spraw w KSM

Przetargi

Eneris - nowe zasady segregowania odpadów

 
ubezpieczenia uniqasawoxmetronaecothermzubix
Copyright © 2006-2019 Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.