Strona główna KSM
O nas
Kontakt
Zadania AO"
Zasoby
Rada Osiedla
Aktualności
Galerie
Tematayka posiedzeń Rady Osiedla
 
 

Eneris - nowe zasady segregowania odpadów


Fotogalerie


Galeria osiedlowa"Żegnaj lato na rok…”

22 września – ostatniego dnia lata członkowie Rady Osiedla, pracownicy Administracji i Klubu „ Miniatura” spotkali się z Mieszkańcami na osiedlowym festynie. I jak co roku do jego uświetnienia przyczynili się darczyńcy, dzięki którym możliwy był zakup nagród i słodyczy dla dzieci, za co tą drogą składam im serdeczne podziękowania. W ramach współpracy Administracji z p. Marcinem Bartosem możliwa był a nieodpłatna prezentacja wozu strażackiego starszej generacji, który był jedną z głównych atrakcji tej imprezy. Dzięki p. Ireneuszowi Kiejdzie – właścicielowi fitness – clubu „ SAMANTHA” duzi i mali mieszkańcy obejrzeli pokazy judo oraz pokazy ekwilibrystyczne, akrobatyczne i tresurę psów, które wykonywali artyści cyrku „ BRAVO” . W ramach pokazów pojawił się również wąż, który był największą atrakcją i wywołał duże poruszenie wśród widzów. Można go był o dotknąć i zrobić sobie z nim zdjęcie. Dwa wesołe klauny Pepi i Buko zbawiały najmłodsze dzieci. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali również uczestnicy zajęć organizowanych pod patronatem Klubu „ Miniatura” .

Zapraszamy do obejrzenia galerii.Festyn Osiedlowy - 2013 r.


Festyn Osiedlowy - 2012 r.
Festyn Osiedlowy - 18 września 2011 r.12.09.2010 Festyn osiedlowy zorganizowany przez Radę Osiedla, Administrację Osiedla "Zagórska - Południe" i OKK "MINIATURA"W dniu 6 marca 2008 r. w OKK "Miniatura" odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane przez Radę Osiedla, Administrację Osiedla "Zagórska - Południe" i klub osiedlowy "Miniatura" z okazji jubileuszu 50 - lecia Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Uczestniczyli w nim: Zarząd KSM, członkowie założyciele i mieszkańcy naszego osiedla.
Wieloletni działacze organów samorządowych za pracę na rzecz Spółdzielni uhonorowani zostali odznakami "Zasłużony działacz ruchu spółdzielczego", a prawie wszyscy zaproszeni goście otrzymali okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

--> Galeria spotkania <--

w górę

Adres:
ul. Zagórska 42
25-368 Kielce


e-mail: zagorska.poludnie@ksm.pl


Godziny pracy administracji:

Pn, Śr, Czw, Pt:
7.oo - 15.oo
Wtorek:
7.oo - 17.ooKierownik administracji
Jacek Pałac
Tel. 041 34-16-590

Dziennik zgłoszeń
tel. 041 34-16-560Dyżury Rady Osiedla w każdy
II-gi wtorek miesiąca w siedzibie administracji przy ul. Zagórskiej 42 w godz. 1600 - 1700


Do Administracji Osiedla należy zgłaszać wszystkie sprawy dotyczące naruszania Regulaminu użytkowania lokali mieszkalnych i porządku domowego oraz stanu technicznego mieszkania, budynku i terenu osiedla.

Copyright © 2006-2015 Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.